Jedyna w swoim rodzaju, bezawaryjna bramka bez limitu. Zezwala wysłanie aż 100 darmowe smsy do wszystkich. Wysyłasz wiadomości bez logowania. Wpisujesz swój numer, numer nadawcy i wysyłasz. To co wyróżnia tą bramkę bez limitu to fakt, że zawsze działa. Bramka sms wysła do t-mobile, orange, plusa, heyah. Kliknij w ten adres —, aby przejść.


WYSYŁAJ WIADOMOŚCI DO WSZYSTKICH SIECI !

Smsy za darmo do Polski i za granicę ?

Już teraz wyślij 100 smsy za darmo. Obsługa wszystkich sieci i gwarancja szybkiej wysyłki. Otrzymasz nawet potwierdzenie odbioru.

Wystrzałowa bramka bez żadnego limitu. Pozwalająca na wysyłanie wiadomości tekstowych bezpośrednio z Internetu. Zero zbędnych formalności. Pozostaje tylko i wyłącznie przyjemność z korzystania. Używanie bramki nie wymaga żadnej rejestracji. To jest bramka bez logowania. Jedyna, niezawodna i bez limitów. Pozwala na wysyłanie smsów do wszystkich sieci w Polsce i za granicą. Bez żadnych ograniczeń. Nie musisz martwić się o niedogodności związane z limitami wysyłania smsów. Smsuj gdzie chcesz i kiedy chcesz. Bramka ta doskonale zabija nudę. Nie trać czasu na inne rzeczy, smsuj z naszą bramką do woli. Zapomnij o limitach i niepotrzebnych kosztach.
Czerp przyjemność z smsowania bez limitu. Nie ograniczaj się :) . Pisz!